Renginiai kraunami

Tarptautinę Alzheimerio ligos dieną kviečiame prisijungti prie „Atminties ėjimo“

21 rugsėjo | 16:00 18:00

Renginys navigacija

Nuo 16 iki 18 val. renginys vyks Panemunės šile (A. Smetonos al. 1, Kaune). Susirinkimo vieta – prie LSU palapinės Panemunės paplūdimyje. 

Kada: 2021 m. rugsėjo 21 d. (antradienis) nuo 16.00 iki 18.00 val.

Kur: Panemunės šilas, Panemunės paplūdimys (A. Smetonos al. 1, Kaune).
Susirinkimo vieta – prie Lietuvos sporto universiteto (LSU) palapinės Panemunės paplūdimyje.

Susipažinkite su ėjimo trasa (2,5 km)

Atsisiųskite „Atminties ėjimo“ programą

Renginys nemokamas. Būtina registracija (registracija vyksta iki rugsėjo 19 d.).

Sekite renginio naujienos platformoje Facebook

Lietuvos sporto universitetas, asociacija „Demencija Lietuvoje“, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas ir VšĮ „Socialiniai meno projektai“ visus kviečia į „Atminties ėjimą“.

Kas yra „Atminties ėjimas“? „Atminties ėjimas“ kviečia pasivaikščioti gryname ore ir šioje „kelionėje“ geriau pažinti demencijos temą bei su ja susijusias patirtis. Eisime maždaug 2,5 km, stabtelsime stotelėse. Pasaulio sveikatos organizacija pažymi demencijos svarbą, atkreipdama dėmesį į didėjantį jos mastą ir tai, kad demencija yra septinta pagal aukų skaičių mirties priežastis pasaulyje.

Tačiau Lietuvoje šia tema itin mažai kalbama. Gal ir jūs niekada apie demenciją negirdėjote? Gal girdėjote, bet manote, kad tai yra vyresnių asmenų palydovas? O gal pažįstate žmogų, kuris turi demenciją?

Kviečiame ateiti ir pažinti su demencija susijusias patirtis, išgirsti, kodėl apie demenciją ir su ja susijusias rizikas svarbu žinoti kiekvienam! Prisijunkite, pakvieskite pažįstamus, padėkite mažinti su demencija susijusias baimes ir nuostatas.

„Atminties ėjimo“ stotelėse sutiksite žmones, išgirsite pasakojimus tų, kurie turi asmeninės ar darbinės su demencija susijusios patirties, galėsite užduoti klausimus ir sužinoti daugiau apie tai, kodėl ši tema aktuali kiekvienam. Išgirstus pasakojimus judesiu reflektuos šokėja Vasara Visockaitė.

Renginio metu rekomenduojame laikytis saugaus 2 m atstumo ir dėvėti nosį bei burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), jei neišlaikomas 2 m atstumas.

Kontaktas pasiteirauti – info@demencijalietuvoje.org

Sužinokite daugiau apie demenciją – www.demencijalietuvoje.org

Visi renginiai

Skip to content