Išleistas naujas LSU vadovėlis

Išleistas naujas  Lietuvos sporto universiteto vadovėlis Fizinis aktyvumas ir sveikata (sudarytoja prof. Rasa Jankauskienė).

​Autorių kolektyvo parengto vadovėlio Fizinis aktyvumas ir sveikata sudarytoja prof. Rasa Jankauskienė vadovėlio pratarmėje rašo, kad „iki šiol neturėjome vadovėlio, kuriame sveika­tinamasis fizinis aktyvumas būtų išanalizuotas ir pateiktas konceptualiai – nuo sampratos iki po­litikos. Todėl labai norėjosi leidinio, kuriame plačiai ir išsamiai pristatytume sveikatinamojo fizinio aktyvumo koncepciją, fizinio aktyvumo poveikį asmens ir visuomenės sveikatai, sveikatinamojo fizinio aktyvumo specialistų bei sveikatingumo trenerių rengimo problemas, apžvelgtume svei­katinamojo fizinio aktyvumo skatinimo politikos ypatumus Lietuvoje ir Europoje, analizuotume jo svarbą PSO sveikatą stiprinančių judėjimų šviesoje.

Vadovėlis skiriamas universitetų studentams ir klausytojams, studijuojantiems pasiekimų ir laisvalaikio sporto, medicinos, visuomenės sveikatos, reabilitacijos, mitybos, socialinio darbo, psi­chologijos, vadybos, turizmo ir poilsio, pedagogikos, edukologijos, andragogikos ir kitas studijų kryptis. […] Vadovėlis galėtų sudominti politikus, už visuomenės sveikatinamąjį fizinį aktyvumą atsakingus institucijų, savival­dos ir šalies sprendimų priėmėjus. Tikimės, kad vadovėlį bus įdomu skaityti treneriams, fizinio ugdymo ir kitiems mokytojams, visuomenės sveikatos, sveikatos ugdymo ir stiprinimo, sveikatos priežiūros specialistams bei plačiajai visuomenei.“

LSU bibliotekos fonde esančius vadovėlius galima skolintis į namus bendrajame abonemente pagal išankstinius užsakymus elektroniniame kataloge arba LSU virtualioje bibliotekoje.

Norinčius įsigyti vadovėlį Fizinis aktyvumas ir sveikata prašome kreiptis el. p. adresu: lolita.povilaitiene@lsu.lt.