Išleista nauja studijų knyga ,,Kvėpavimo sistemos ligos ir kineziterapija“, skirta studentams, kineziterapeutams, treneriams bei kitiems specialistams

Kviečiame susipažinti su nauja Lietuvos sporto universiteto studijų knyga ,,Kvėpavimo sistemos ligos ir kineziterapija”.

Knygos autorės LSU docentės Saulė Sipavičienė ir Vilma Dudonienė pratarmėje rašo, kad ,,studijų knygoje pateiktos žinios pravers kineziterapeutams, dirbantiems su kvėpavimo ligomis sergančiais pacientais, treneriams, dirbantiems su sportininkais, ir specialistams, dirbantiems su fizinį aktyvumą propaguojančiais asmenimis. Prieš pradedant praktikuoti ar taikyti skirtingas kvėpavimo metodikas, pirmiausia reikėtų susipažinti su kvėpavimo sistemos sandara ir funkcija, kvėpavimo sutrikimų vertinimu, atlikti detalų paciento fizinį
ištyrimą ir išanalizuoti labiausiai paplitusias kvėpavimo sistemos ligas”.

Studijų knyga skirta kineziterapijos, visuomenės sveikatos, treniravimo sistemų ir taikomosios fizinės veiklos studijų programų studentams.

Knygoje aptariama kvėpavimo funkcijos svarba sveikatai, kvėpavimo sistemos sandara ir funkcija, aprašomi kvėpavimo sistemos tyrimai, pateikiamas kvėpavimo sistemos sutrikimų vertinimas, aprašomas kineziterapinis paciento ištyrimas ir vertinimas, supažindinama su dažniausiomis kvėpavimo sistemos ligomis, aprašomos kvėpavimo ligų reabilitacijai taikomos kineziterapijos metodikos bei pateikiamos kineziterapeutų rekomendacijos sergant kai kuriomis kvėpavimo ligomis.

Knygą rasite LSU bibliotekos abonemente ir bendrojoje skaitykloje.

Dėl įsigijimo prašome kreiptis el.p.  lolita.povilaitiene@lsu.lt. Tel. 8 690 09938 (Periodikos ir interneto skaitykla, Sporto g. 6, Kaunas).

https://lsu.library.lt

https://vb.lsu.lt