Gimnazistams – virtualios motyvacinės LSU dėstytojų paskaitos

Užsitęsęs karantinas ir šiemet koregavo tradicinės „Moksleivių dienos su LSU“ formatą – studijomis Lietuvos sporto universitete besidomintys moksleiviai su Universiteto atstovais susitiko virtualiai. Džiugu, kad nuo virtualių pamokų jau pavargę moksleiviai vis tik gausiai rinkosi iš arčiau susipažinti su LSU.

Rektorė prof. dr. Diana Rėklaitienė kvietė moksleivius rinktis būsimą kelią klausant savo širdies.
Trumpuose vaizdo reportažuose savo mintimis apie studijas ir tikslingus pasirinkimus dalijosi LSU studentės Viktorija ir Gabija bei alumnas, pasaulio ir Europos čempionas Andrius Gudžius.
Šiųmečio priėmimo į Universitetą naujoves pristatė studijų prorektorė doc. dr. Jūratė Požėrienė.

Moksleiviai noriai rinkosi ir į virtualias motyvacines paskaitas. Besidomintieji Treniravimo sistemų studijų programa klausėsi doktorantės Ingos Lukonaitienės ir dėstytojo Sauliaus Kavaliausko paskaitos „Ar treneriai gydo žvaigždžių ligas?“, Fizinio ugdymo ir sporto – dėstytojos Aidos Gaižauskienės „Kitokia fizinio ugdymo pamoka – misija įmanoma“. Moksleiviai, planuojantys rinktis Kineziterapijos studijas, užsuko į doc. dr. Vilmos Dudonienės paskaitą „Sportas – sveikata – kineziterapija“. Tiems, kurie galvoja apie Fizinio aktyvumo ir visuomenės sveikatos studijas, doc. dr. Kristina Poderienė pasakojo apie inovacijas, sveikatą ir gyvenimo kokybę. Doktorantas Antanas Ūsas pakvietė moksleivius pažinti sporto ir turizmo vadybą per savanorystę. Apie studijas anglų kalba Physical Activity and Lifestyle svarstantiems moksleiviams prof. dr. Aivaras Ratkevičius skaitė paskaitą „Sveika gyvensena ir fizinis aktyvumas – svarbūs visiems“. Pratimų, mitybos ir streso valdymo studijas LSU planuojančius rinktis gimnazistus doc. dr. Sandrija Čapkauskienė supažindino su mitybos iššūkiais XXI amžiuje, o doc. dr. Vida Česnaitienė įtikino, kad fiziniai pratimai itin svarbūs ne tik raumenims, bet ir smegenims.