ERASMUS+ programos nuotraukų konkurse – įsimintinos studijų ir laisvalaikio akimirkos

Lietuvos sporto universiteto (LSU) Tarptautinių ryšių skyrius kartu su LSU Erasmus studentų tinklo nariais organizavo Erasmus+ programos dalyvių – išvykstančių, atvykstančių ir nuolatinių studijų užsienio studentų – nuotraukų konkursą. Šio konkurso tikslas – viešinti Erasmus+ programą LSU bendruomenei ir dalytis šioje programoje dalyvaujančių studentų patirtimi bei įspūdžiais. Konkurse galėjo dalyvauti visi LSU studentai, pasinaudoję Erasmus+ programos mobilumo galimybėmis, bei Universitete studijuojantys užsienio studentai.

Studentai pateikė įvairiausių nuotraukų apie akademinius, kultūrinius Erasmus+ programos mainus. Jose užfiksuotos įdomios akimirkos, kurias patyrė užsienio universitetuose stažavęsi LSU studentai ar užsienio studentai mūsų Universitete. Šios nuotraukos buvo skelbiamos Lietuvos sporto universiteto feisbuko paskyroje, tad visi LSU nariai galėjo balsuoti už labiausiai patikusias nuotraukas.

Prizai buvo skiriami trims daugiausia balsų surinkusiems studentams. I vietos laimėtoja tapo Kristen Marie Reed (nuotrauka su šviečiančiais meškinais), Erasmus+ programos studentė, atvykusi iš Denverio Metropoliteno valstijos universiteto, II vietos – Juan Antonio Fernandez (turistai prie upės), LSU tarptautinės studijų programos Sportinės veiklos analizė pilnų studijų studentas iš Ispanijos, o III vieta pasidalijo Teresė Demskytė (šelmiška prie Masaryko universiteto) ir Džiugas Klimas (laimingas sporto salėje), Pratimų, mitybos ir streso valdymo studijų programos studentai, surinkę vienodą balsų skaičių.

Tarptautinių ryšių skyrius susitiko su studentais prizininkais, aptarė įspūdžius, patirtus studijuojant užsienio universitetuose, dalijosi įžvalgomis apie studijas LSU. Studentus džiugina maloni akademinė aplinka Universitete, daug galimybių sportuoti, naudotis sportine įranga, nuoširdžiais santykiais su dėstytojais. Be to, studentai pateikė pasiūlymų studijų tvarkaraščiui tobulinti.

Konkurso laimėtojai džiaugėsi gautais prizais ir galimybe dalytis Erasmus+ programos įspūdžiais su LSU bendruomenės nariais.

Tarptautinių ryšių skyrius ir LSU Erasmus studentų tinklo nariai dėkoja visiems konkurso dalyviams už puikias nuotraukas ir skatina visą bendruomenę aktyviai dalytis Erasmus+ programos mobilumo akimirkomis bei naudotis šios programos galimybėmis.

Tarptautinių ryšių skyriaus informacija