Didžiausiose studijų parodose – moksleivių ir Lietuvos sporto universiteto atstovų susitikimai

Lietuvos sporto universiteto atstovai lauks būsimųjų studentų, jų tėvų ir mokytojų tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2020“, kuri vyks vasario 6–7 d. 10–17.30 val. parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Kasmet Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje vykstančiose didžiausiose studijų parodose Lietuvos sporto universitetas (LSU) būsimiesiems studentams, jų tėvams, mokytojams ir karjeros specialistams pristato savo studijų programas, konsultuoja, kokių žinių ir gebėjimų reikia, norint studijuoti pasirinktą specialybę, supažindina su įvairiais moksliniais tyrimais .

Kaune 19 kartą vykusioje „Aukštųjų mokyklų mugėje“ moksleiviai nuolat būriavosi LSU stende, kur įvairiais priėmimo klausimais juos konsultavo studijų programų direktoriai, dėstytojai ir studentai. Gimnazistai daugiausia domėjosi, kokie konkursiniai mokomieji dalykai yra būtini, norint įstoti į LSU, kokia studijų kaina, apgyvendinimo bendrabutyje sąlygos, kokios finansinės paramos gali tikėtis. Jau ne pirmus metus daugiausia moksleivių ir jų tėvų klausimų sulaukė Treniravimo sistemų ir Kineziterapijos studijų programų atstovai. Moksleiviams patrauklios Pratimų, mitybos ir streso valdymo, Kūno kultūros ir sporto, Sporto ir turizmo vadybos bei kitos LSU studijų programos.

Inovacijų erdvėje LSU dėstytojas doc. dr. Gediminas Mamkus supažindino moksleivius su golfo žaidimu ir leido patiems išbandyti jėgas, taikantis į kamuoliuką, Sporto mokslo ir inovacijų instituto atstovai bei studentės kvietė lankytojus išbandyti šuolių platformą Optojump, dėstytojas dr. Artūras Simanavičius pristatė nuotaikų fiksavimo sistemą Face Reader ir esporto naujoves.
LSU doktorantė Milda Treigienė moksleiviams vedė aktyvią mankštą su muzika.

Mugėje lankėsi LSU rektorė prof. dr. Diana Rėklaitienė, studijų prorektorė doc. dr. Jūratė Požėrienė, plėtros ir partnerystės prorektorius doc. dr. Vidas Bružas, Studijų departamento atstovės. Universiteto atstovai dalyvavo diskusijoje apie švietimo aktualijas, susitiko su LAMA BPO ir aukštųjų mokyklų vadovais.