Asmeninio trenerio specializacija: įdomios studijos ir daug praktinių žinių

Trenerius šalyje rengia tik Lietuvos sporto universitetas (LSU), o Treniravimo sistemų studijų programa –  viena populiariausių Lietuvoje. Būsimieji specialistai LSU gali rinktis vieną iš 32 specializacijų. Ne vienus metus LSU rengia ir asmeninius trenerius.

LSU Treniravimo sistemų programos dėstytoja Simona Pajaujienė sako, kad Universitetas vienintelis šalyje rengia asmeninius trenerius, o šios programos alumnai sudaro didžiąją dalį asmeninių trenerių, dirbančių sporto ir sveikatingumo klubuose ar centruose.

„Asmeninio trenerio specializacija – unikali programa Lietuvoje. Būsimiesiems specialistams suteikiame teorinių ir daug praktinių žinių. Studentai itin daug laiko praleidžia treniruoklių ar grupinių užsiėmimų salėje, lauke. Studentai mokosi motyvuoti, perteikti žinias įvairiose aplinkose. Neabejoju, kad būsimam specialistui būtina įgyti naujausias, sporto mokslu grįstas žinias, o jas suteikia universitetas“, – sako dėstytoja S. Pajaujienė.

Kaip rengiami specialistai? Kas gali studijuoti Asmeninio trenerio specializacijoje? Kokias galimybes suteikia LSU Treniravimo sistemų programa?

Plačiau žiūrėkite vaizdo reportaže.