Renginiai kraunami

Teorinis-praktinis seminaras „Psichinės ir fizinės sveikatos išsaugojimas taikant įvairų fizinį aktyvumą“

gegužės 17 | 10:00 16:00

Renginys navigacija

Seminaras vyks nuo 10 val. Centrinių rūmų 111 auditorijoje.

Gegužės 17 d. nuo 10 val. Lietuvos sporto universiteto Centrinių rūmų 111 auditorijoje vyks teorinis-praktinis seminaras „Psichinės ir fizinės sveikatos išsaugojimas taikant įvairų fizinį aktyvumą“ (6 val.).

Programa

10:00–10:30 Registracija
10:30–12:00 Paskaita-pratybos „Vyresnio amžiaus žmonių motorinių ir kognityvinių funkcijų sąveika atliekant sudėtingas užduotis“

Lektorė doc. dr. Vida Česnaitienė

12:00–13:00 Pertrauka
13:00–14:30 Paskaita-pratybos „Širdies ritmo stebėjimo ir fizinio krūvio valdymo svarba sportuojantiems: kaip gali padėti iPulsus sistema“

Lektorė doc. dr. Simona Pajaujienė

14:30–16:00 Paskaita-pratybos „Pusiausvyros ir koordinacijos lavinimas vidutiniame ir vyresniame amžiuje“

Lektorė dr. Kristina Visagurskienė

Seminaras skirtas sveikatingumo treneriams, sporto ir visuomenės sveikatos stiprinimo specialistams, kitiems suinteresuotiems asmenims.
Praktinėms pratyboms būtina turėti patogią (sportinę) aprangą ir avalynę.

Seminaro kaina – 30 €.
LSU studentams taikoma nuolaida – 15 €.
Į seminaro kainą įskaičiuota dalomoji medžiaga.

Registracija vykdoma iki gegužės 1 d. Registracijos forma: čia.
Sąskaitos rekvizitus apmokėjimui pateiksime gegužės 2 d.

Informacija tel. 837 302 642 arba el. paštu jolanta.grigoniene@lsu.lt

Lektorės

Doc. dr. Vida Česnaitienė dirba Lietuvos sporto universitete. Mokslinių tyrimų sritis – judesių valdymas ir neuroreabilitacija bei ir fizinį aktyvumą lemiantys veiksniai ir sąsajos su fiziniu pajėgumu bei sveikatos rodikliais įvairaus amžiaus populiacijose. Dalyvauja tarptautiniuose ir nacionaliniuose projektuose. Vykdo įvairaus amžiaus asmenų fizinio aktyvumo ir pajėgumo testavimą ir vertinimą.

Doc. dr. Simona Pajaujienė – EuropeActive Profesionalų standartų komiteto narė, dirba Lietuvos sporto universitete, yra sveikatingumo specializacijos koordinatorė ir dėstytoja. Patirtis sveikatingumo sektoriuje – daugiau nei 20 metų. Sertifikuota EREPS (European register of exercise professionals) trenerė, vedanti užsiėmimus bei mokymus sveikatingumo centruose, yra daugkartinė tarptautinių ir nacionalinių konferencijų / seminarų prezenterė ir dalyvė. Sveikatingumo trenerių mokyklos „ActiveTraining“ programų direktorė (trenerio kvalifikacijos programos 2015 m. akredituotos EuropeActive ir LKKSD).

Dr. Kristina Visagurskienė dirba Lietuvos sporto universitete. Mokslinių tyrimų sritis – vyresnio amžiaus žmonių gyvensenos ir sveikatos sąsajos. Dalyvauja tarptautiniuose projektuose. Yra Lietuvos sporto ir sveikatinimo Trečiojo amžiaus universiteto tarybos pirmininkė, Kauno rajono savivaldybės Bendruomenės sveikatos tarybos narė. Daugiau nei 10 metų organizuoja fizinio aktyvumo ir sveikatinimo veiklas Kauno miesto ir rajono bendruomenių nariams, dirba su vyresnio amžiaus žmonėmis.

Visi renginiai