Renginiai kraunami

Seminaras „Širdies, kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų fizinis aktyvumas“

15 kovo, 2019 | 10:00 16:30

Renginys navigacija

Seminaras vyks nuo 10 val. Centrinių rūmų 215 auditorijoje.

Kovo 15 d.  nuo 10 val. Lietuvos sporto universiteto (Sporto g. 6, Kaunas) Centrinių rūmų 215 auditorijoje vyks seminaras „Širdies, kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų fizinis aktyvumas“ (6 val.).

Programa

9:45–10:00 Registracija
10:00–11:30 Paskaita „Sergantieji cukriniu diabetu ir jų fizinis aktyvumas

Lektorė  doc. dr. Sandrija Čapkauskienė

11:30–12:30 Pertrauka
13:30–15:00 Paskaita „Fizinis aktyvumas sergant širdies ir kraujagyslių ligomis

Lektorė doc. dr. Vida Česnaitienė

15:00–16:30 Paskaita-pratybos „Širdies, kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų fizinis aktyvumas

Lektorė  dr. Kristina Visagurskienė

Seminaras skirtas sveikatingumo treneriams, sporto ir visuomenės sveikatos stiprinimo specialistams, kitiems suinteresuotiems asmenims.
Praktinėms pratyboms būtina turėti patogią (sportinę) aprangą ir avalynę.

Seminaro kaina 30 €.
LSU studentams taikoma nuolaida – 15 €.
Į seminaro kainą įskaičiuota dalomoji medžiaga.

Registracija vykdoma iki kovo 7 d. Registracijos forma: čia.
Sąskaitos rekvizitus apmokėjimui pateiksime kovo 7 d.

Informacija tel. 837 302 642 arba el. paštu jolanta.grigoniene@lsu.lt

Lektorės

Doc. dr. Sandrija Čapkauskienė – Lietuvos sporto universiteto lektorė. Dėstomi dalykai: biochemija ir mityba, fiziologija, sportininkų mityba ir metabolizmas.
Patirtis – paskaitų skaitymas užsienio ir Lietuvos universitetuose, seminarų vedimas, kvalifikacijos kėlimas treneriams, dirbantiems sporto klubuose, dalyvavimas įvairiuose projektuose.
Veikla – sveikos ir optimalios mitybos konsultacijos, asmeninio maitinimosi plano sudarymas, kūno kompozicijos nustatymas bei įvertinimas.

Doc. dr. Vida Česnaitienė dirba Lietuvos sporto universitete. Mokslinių tyrimų sritis – judesių valdymas ir neuroreabilitacija bei ir fizinį aktyvumą lemiantys veiksniai ir sąsajos su fiziniu pajėgumu bei sveikatos rodikliais įvairaus amžiaus populiacijose. Dalyvauja tarptautiniuose ir nacionaliniuose projektuose. Vykdo įvairaus amžiaus asmenų fizinio aktyvumo ir pajėgumo testavimą ir vertinimą.

Dr. Kristina Visagurskienė dirba Lietuvos sporto universitete. Mokslinių tyrimų sritis – vyresnio amžiaus žmonių gyvensenos ir sveikatos sąsajos. Dalyvauja tarptautiniuose projektuose. Yra Lietuvos sporto ir sveikatinimo Trečiojo amžiaus universiteto tarybos pirmininkė, Kauno rajono savivaldybės Bendruomenės sveikatos tarybos narė. Daugiau nei 10 metų organizuoja fizinio aktyvumo ir sveikatinimo veiklas Kauno miesto ir rajono bendruomenių nariams, dirba su vyresnio amžiaus žmonėmis.

Visi renginiai

Skip to content