Loading Events

Projekto „Sport Against Violence and Exclusion“ atrinktosios grupės susitikimas

11 birželio, 2018 | 13:00 15:00

Event Navigation

LSU vyks uždaras sporto specialistų-ekspertų susitikimas.

Birželio 11 d. 13.00 val. LSU vyks uždaras projektoSport Against Violence and Exclusion“ (SAVE) atrinktosios grupės – Lietuvos sporto specialistų-ekspertų – susitikimas.

Į susitikimą pakviesti dziudo, tekvondo, karatė, kiokušin karatė, bokso, krepšinio, lengvosios atletikos, futbolo, parolimpinio sporto ir kitų sporto šakų atstovai. Bus siekiama suprasti požiūrių, nuomonių skirtumus, atskleisti tai lemiančius veiksnius, išgirsti įvairias nuomones, idėjas dėl smurto, diskriminacijos ir atskirties sporte mažinimo. Projekto vykdytojus ir tyrėjus labai domina specialistų nuomonė apie smurtą ir agresiją vaikų sporte treniruočių, varžybų ir stovyklų metu, diskriminacijos apraiškos ir dėl jų kylančios atskirtys bei ekspertų sukaupta patirtis sprendžiant šias aštrias socialines problemas.

Primename, kad projektą koordinuoja Lietuvos sporto universitetas, o partnerio teisėmis dalyvauja Sarajevo universitetas (Bosnija ir Hercegovina), Splito universiteto Kineziologijos fakultetas (Kroatija), Palermo universitetas (Italija), Novi Sado universitetas (Serbija), Lietuvos sporto federacijų sąjunga (Lietuva), WUS (World University Service, Austrija), DEFOIN (Career Development and Integration, Ispanija) ir CESIE (European Centre for Studies and Initiatives, Italija).

Projektu siekiama per neformalų mokymąsi sporto srityje ugdyti drausmės, komandinio darbo ir atkaklumo kompetencijas; įgalinti jaunimą kolektyviai bei organizuotai sportuoti; paremti sporto klubus, kurie praktikuoja mėgėjišką sportą, siekiant įtraukti jaunimą į fizinio aktyvumo veiklas; skatinti dialogą bei keitimąsi gerąja patirtimi, integruojant sportą kasdienėje veikloje; remti sporto indėlį į socialinę sanglaudą ir integruotą visuomenę; remti tarpkultūrinį dialogą, priklausomumo bei dalyvavimo jausmą per pagrindines sporto veiklas.

Visi renginiai

Skip to content