
Vasario 6 d. (ketvirtadienį) 18 val. kviečiame į Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato rungtynes Kauno raj. „Omega-Tauras-LSU” ir Telšių „Telšiai”.
Susitikimas vyks Kauno r. Garliavos sporto centre (Vasario 16 g. 8, Garliava).
© 2024, Lietuvos sporto universitetas
Asmens duomenų apsauga / Lietuvos sporto universiteto privatumo politika
Svetainėje slapukai naudojami funkcionalumo užtikrinimui, naršymo statistikos rinkimui, taip pat rinkodaros tikslais. Galite priimti visus, tik funkcinius slapukus, arba – rinktis detaliau.