Renginiai kraunami

LSU Senato posėdis

31 spalio, 2019 | 14:00 16:00

Renginys navigacija

Posėdis vyks 14 val. Centrinių rūmų 218 auditorijoje.

Spalio mėn. 31 d. (ketvirtadienį) 14.00 val. Centrinių rūmų 218 auditorijoje vyks LSU Senato posėdis.

Darbotvarkė:

 1. Dėl I pakopos baigiamųjų darbų rengimo ir gynimo reglamento patikslinimo projekto svarstymo ir tvirtinimo (doc. dr. J. Požėrienė).
 2. Dėl II pakopos baigiamųjų darbų rengimo ir gynimo reglamento patikslinimo projekto svarstymo ir tvirtinimo (doc. dr. J. Požėrienė).
 3. Dėl I pakopos gretutinių studijų baigiamojo projekto rengimo ir gynimo reglamento tikslinimo svarstymo ir tvirtinimo (doc. dr. J. Požėrienė).
 4. Dėl nuolatinių ir mišrių studijų organizavimo tvarkos patikslinimo projekto svarstymo ir tvirtinimo (doc. dr. J. Požėrienė).
 5. Dėl studijų apeliacijų nuostatų patikslinimo projekto svarstymo ir tvirtinimo (doc. dr. J. Požėrienė).
 6. Dėl studijų programos komiteto nuostatų projekto svarstymo ir tvirtinimo (doc. dr. J. Požėrienė).
 7. Dėl Krepšinio studijų ir mokslo centro nuostatų projekto svarstymo ir tvirtinimo (doc. dr. J. Požėrienė).
 8. Dėl priėmimo į LSU I pakopos studijas taisyklių projekto svarstymo ir tvirtinimo (doc. dr. J. Požėrienė).
 9. Dėl priėmimo į LSU II pakopos studijas taisyklių projekto svarstymo ir tvirtinimo (doc. dr. J. Požėrienė).
 10. Dėl studentų 2019 metų priėmimo rezultatų analizės (doc. dr. J. Požėrienė).
 11. Dėl LSU partnerystės dėstytojo skyrimo į pareigas tvarkos aprašo tikslinimų svarstymo ir tvirtinimo (prof. dr. D. Rėklaitienė).
 12. Dėl prof. dr. R. Jankauskienės tvirtinimo edukologijos mokslo krypties doktoranto D. Urmanavičiaus disertacinio darbo vadove (prof. dr. E. Jasinskas).
 13. Dėl prof. dr. D. Rėklaitienės tvirtinimo edukologijos mokslo krypties doktoranto R. Mizero disertacinio darbo vadove (prof. dr. E. Jasinskas).
 14. Dėl prof. dr. A. Emeljanovo tvirtinimo edukologijos mokslo krypties doktoranto L. Dilio disertacinio darbo vadovu (prof. dr. E. Jasinskas).
 15. Dėl doc. dr. V. B. Fominienės tvirtinimo edukologijos mokslo krypties doktorantės M. Treigienės disertacinio darbo vadove (prof. dr. E. Jasinskas).
 16. Dėl prof. dr. A. Ratkevičiaus tvirtinimo biologijos mokslo krypties doktoranto M. Dirmonto disertacinio darbo vadovu (prof. dr. E. Jasinskas).
 17. Dėl prof. dr. T. Venckūno tvirtinimo biologijos mokslo krypties doktoranto J. Achramavičiaus disertacinio darbo vadovu (prof. dr. E. Jasinskas).
 18. Dėl prof. dr. M. Brazaičio tvirtinimo biologijos mokslo krypties doktorantės G. Daukšaitės disertacinio darbo vadovu (prof. dr. E. Jasinskas).
 19. Dėl prof. dr. S. Perikles tvirtinimo biologijos mokslo krypties doktorantės E. Juškevičiūtės disertacinio darbo vadovu (prof. dr. E. Jasinskas).
 20. Dėl prof. dr. H. Degens tvirtinimo biologijos mokslo krypties doktoranto E. Paškevič disertacinio darbo vadovu (prof. dr. E. Jasinskas).
 21. Dėl prof. dr. T. Chaillou tvirtinimo biologijos mokslo krypties doktorantės V. Treigytės disertacinio darbo vadovu (prof. dr. E. Jasinskas).
 22. Dėl prof. dr. S. Kamandulio tvirtinimo biologijos mokslo krypties doktoranto G. Dranevičiaus disertacinio darbo vadovu (prof. dr. E. Jasinskas).
 23. Dėl doc. dr. D. Conte tvirtinimo biologijos mokslo krypties doktoranto Q. Abdelaziz disertacinio darbo vadovu (prof. dr. E. Jasinskas).
 24. Dėl dr. R. Solianik tvirtinimo biologijos mokslo krypties doktorantės L. Žlibinaitės disertacinio darbo konsultante (prof. dr. E. Jasinskas).
 25. Dėl dr. R. Solianik tvirtinimo biologijos mokslo krypties doktorantės A. Čekanauskaitės disertacinio darbo konsultante (prof. dr. E. Jasinskas).
 26. Dėl studijų koncepcijos įgyvendinimo plano tvirtinimo (doc. dr. J. Požėrienė).
 27. Dėl studentų 2019 metų priėmimo rezultatų analizės ir studentų pritraukimo į LSU strateginio plano tvirtinimo (doc. dr. J. Požėrienė).
 28. Dėl kokybės valdymo tikslų ir filosofijos atnaujinimo ir tvirtinimo (prof. dr. E. Jasinskas).
 29. Dėl studijų kokybės valdymo vadovo atnaujinimo ir tvirtinimo (doc. dr. J. Požėrienė).
 30. Dėl žinių ir inovacijų perdavimo departamento darbo plano pristatymo ir tvirtinimo (A. Gaižauskienė).
 31. Einamieji klausimai.

Visi renginiai

Skip to content