
Gruodžio 3 d. (penktadienį) 19.00 val. LSU Centrinių rūmų Sporto salėje vyks Lietuvos krepšinio čempionato moterų lygos B diviziono rungtynės. Susitinks „LSU-Kaunas“ ir Kauno KM „Žalgiris“ krepšininkės.
© 2024, Lietuvos sporto universitetas
Asmens duomenų apsauga / Lietuvos sporto universiteto privatumo politika
Svetainėje slapukai naudojami funkcionalumo užtikrinimui, naršymo statistikos rinkimui, taip pat rinkodaros tikslais. Galite priimti visus, tik funkcinius slapukus, arba – rinktis detaliau.