Renginiai kraunami

IT mokymai ir virtualiosios mokymo aplinkos Moodle naujovių pristatymas

6 rugsėjo | 11:00 15:30

Renginys navigacija

IT mokymai ir virtualiosios mokymo aplinkos Moodle naujovių pristatymas vyks rugsėjo 6 d.

Kviečiame rugsėjo 6 d. 11 val.   naujus darbuotojus į  IT mokymus kurie vyks II rūmų  201 kabinete.
Supažindinsime su  naudojamomis IT sistemomis,  parodysime  kur ir kaip prisijungti, kaip jomis naudotis. Esant  poreikiui laukiami ir  esami mūsų darbuotojai. Susitikimo metu atsakysime į  klausimus.

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti Lietuvos nuotolinio mokymosi tinklo palaikymo ir plėtros konsorciumo organizuojamame informaciniame seminare.
Jis bus naudingas dėstytojams, kurie dirba su MOODLE sistema ir teikia besimokantiesiems kursus virtualioje mokymosi aplinkoje.

2022-09-06 14:00 – 15:30 „2022 m. rudens semestro virtualiosios mokymosi aplinkos MOODLE naujovių pristatymas. KAS NAUJO?“.

Mokymus ves:Aurelija Okunytė, Vilniaus Gedimino technikos universitetasAušra Urbaitytė, Kauno technologijos universitetas

Seminaro metu bus supažindinama su atnaujintos MOODLE (4.0 versija) naujovėmis kurso kūrėjui – dėstytojui: nauja modernia išvaizda ir patogesne naudotojo sąsaja, intuityvesniu naršymu, kurso redagavimo ir valdymo meniu pokyčiais, naujomis funkcijomis kurso veiklose (pvz., turinio pasikeitimo pranešimas kurso dalyviams, laiko limitas užduotyje, vertinamų veiklų baigimo sąlygos). Apžvelgiami klausimų banko patobulinimai ir svarbiausi pokyčiai MOODLE administratoriams.Seminaras vyks naudojant Zoom programinę įrangą.Kviečiame registruotis: https://forms.office.com/r/AQZ3TT8VUJ

Visi renginiai

Skip to content