
Sveiki, LSU pirmakursiai,
rugsėjo 22 d. (ketvirtadienį) 15.30 val. maloniai kviečiame dalyvauti seminare ir susipažinti su „Erasmus+“ programos galimybėmis studentams! Seminaras vyks Centrinių rūmų 215 aud.
Žinoma, dalyvauti gali visi besidomintieji „Erasmus+“ programa.
Per seminarą pakalbėsime apie studijų ir praktikos galimybes užsienyje bei išgirsite praktinių patarimų iš programoje jau dalyvavusių studentų.
Galbūt jau susipažinote su „Erasmus+“ programa mokykloje, tačiau Universitete galimybės skiriasi, todėl nedvejokite dalyvauti seminare.
Lauksime!
© 2024, Lietuvos sporto universitetas
Asmens duomenų apsauga / Lietuvos sporto universiteto privatumo politika
Svetainėje slapukai naudojami funkcionalumo užtikrinimui, naršymo statistikos rinkimui, taip pat rinkodaros tikslais. Galite priimti visus, tik funkcinius slapukus, arba – rinktis detaliau.