Tarptautinio projekto PlayIn partnerių susitikimas Granadoje

PlayIn: sport PLAyers for Youth Inclusion – tai Europos Sąjungos finansuojamas 2 metų projektas, skirtas jaunimo socialinei ir profesinei įtraukčiai per sportinę veiklą. Projekto tikslas – stiprinti sporto organizacijų, ypač tų, kurios tiesiogiai susijusios su pažeidžiamais jaunais žmonėmis, gebėjimus, kad galėtų geriau remti šių žmonių profesinę ir socialinę integraciją.

2020 m. vasario 19–21 d. Granadoje (Ispanija) vykusio PlayIn projekto dalyvių susitikimo metu Italijos partneriai, atstovaujantys CESIE organizacijai, pristatė sukurtą mokomųjų gairių savanoriams pagrindinį įrankį. Siekiama, kad jį panaudojant jaunimui būtų teikiama informacija apie savęs vertinimą ir įgūdžių bei žinių, įgytų per jų patirtį, pripažinimą.

Susitikime „BrainLog“ pirmą kartą pristatė PlayIn Web platformos MVP versiją, kurią sukūrė šios organizacijos kūrėjų ir grafikos dizainerių komanda. Internetinė ženklinimo platforma identifikuoja ir skatina projektus, skirtus paremti socialinę ir profesinę įtrauktį per sportą visame pasaulyje. Internetinė PlayIn platforma sukurta „BrainLog“ komandos bendradarbiaujant su visais projekto partneriais. Per susitikimą „BrainLog“ informavo, kad jau greitai pasirodys PlayIn portfelio internetinė svetainė bei programėlė.

Susitikimą su sporto organizacija surengė partneris – GrowthCoop (Ispanija). Sporto organizacijai atstovavo žymus Granados futbolo klubo ir UEFA profesionalus treneris ir žaidėjas David Tenorio.

Partneriai susitikimo metu ieškojo atsakymų į klausimus: „Kokia nauda savanoriui?” ir „Kokia nauda savanorių turinčiai sporto organizacijai?”

LSU projekto komandai Granadoje atstovavo tyrėjai prof. dr. Biruta Švagždienė ir Antanas Ūsas, sporto organizacijai – Živilė Antanaitytė.