Fizinio aktyvumo didinimas, atnaujinant LSU sporto bazės dalį, esančios Perkūno al. 3A, Kaunas

Projekto būsena Įgyvendinama
Projekto vadovas Jonas Armonavičius
Projekto veiklų įgyvendinimo trukmė 2020 09 07–2022 09 06
Projekto kodas Nr. SP2020-1-66

TIKSLAS

Projekto tikslas – prisidėti prie fiziškai aktyvios visuomenės ugdymo sąlygų gerinimo, sporto bazių prieinamumo didinimo, sąlygų įvairaus amžiaus ir poreikių asmenų fiziniam aktyvumui gerinimo bei organizuotai sportuojančių asmenų skaičiaus didėjimo, atnaujinant LSU sporto bazės dalį.

PROJEKTO TIKSLINĖS GRUPĖS

  • Neįgalieji;
  • bendruomenės nariai;
  • suaugę ir senjorai;
  • vaikai ir (arba) jaunimas iki 29 metų.

APIE PROJEKTĄ

Per 24 mėnesius bus atnaujinti LSU irklavimo, baidarių ir kanojų baseinai, dvi sporto salės bei su jomis susijusios patalpos Perkūno al. 3A (III rūmai). Tai neabejotinai prisidės prie fiziškai aktyvios visuomenės ugdymo, įvairaus amžiaus ir poreikių asmenų fiziniam aktyvumui gerinimo bei sporto bazių prieinamumo, sportuojančių skaičiaus didinimo. Po projekto 3 metus bus organizuojami ne mažiau keturių sporto šakų fizinio aktyvumo užsiėmimai. Neįgaliesiems, vaikams ir jaunimui, suaugusiems ir senjorams bus siūloma nemokamai lankyti irklavimo, baidarių / kanojų, karate ir dviračių sporto užsiėmimus. Tikimasi, kad tie patys dalyviai užsiėmimus lankys ne mažiau kaip 2 kartus per savaitę.

NUMATOMAS REZULTATAS

Atnaujinta LSU sporto bazės dalis (447,81 kv. m.):

  • rūsyje atnaujinti 1 irklavimo (148,64 kv. m.) ir 1 baidarių/kanojų (79,29 kv. m.) baseinai, jų įranga ir 5 ir 8 vietų irklavimo treniruokliai;
  • suremontuota rūsyje esanti 1 sporto salė bei su ja susijusios patalpos (152,08 kv. m. ):
  • suremontuota 1 aukšte esanti sporto salė bei su ja susijusios patalpos (67,8 kv. m.);
  • įrengti keltuvai: keltuvas tarp pirmo aukšto ir rūsio, turintiems judėjimo negalią asmenims (1 vnt.); nerūdijančio plieno takai bei mobilus keltuvas patekimui į baseiną (1 vnt.).

Finansavimo šaltinis – sporto projektas  iš dalies finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, o jį administruoja Centrinė projektų valdymo agentūra.