COVID-19

Informacija dėl COVID-19 Lietuvos sporto universiteto bendruomenei

Siekiant apsaugoti Lietuvos sporto universiteto (LSU) bendruomenę nuo galimo COVID-19 atsiradimo ir plitimo, LSU rekomenduoja laikytis Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) nurodytų prevencinių priemonių:

  • LSU bendruomenė auditorijose ar kitose mokymo patalpose privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones;
  • Tarp universiteto veiklose dalyvaujančių asmenų turi būti išlaikomas ne mažesnis kaip 1 metro atstumas.
  • LSU bendruomenės nariai privalo laikytis visų higienos reikalavimų. Daugiau informacijos apie rankų higieną galite rasti čia: https://bit.ly/36eCGYY
  • Uždarose erdvėse renginiai turi būti organizuojami laikantis grupių izoliavimo principo. Organizuojant renginius atvirose erdvėse tarp dalyvių turi būti išlaikomas ne mažesnis kaip 1 metro atstumas.
  • Patalpos, kuriose vykdomos aukštojo mokslo studijų, profesinio mokymo ir neformaliojo suaugusiųjų švietimo veiklos turi būti išvėdinamos prieš atvykstant jose dalyvaujantiems asmenims ir kiekvienos pertraukos metu.
  • Rekomenduojama vengti arba atidėti vizitus į šalis, kurios yra įtrauktos į COVID-19 ligos paveiktų šalių sąrašą, o LSU bendruomenės nariai, grįžę iš tokių šalių, privalo pranešti tel. 8 677 69495 arba rašykite el. paštu: covid19@lsu.lt.

Naujausią informaciją keliaujantiems rasite čia: https://urm.lt/urm-informacija-keliaujantiems.

  • Jei pajutote karčiavimo, čiaudėjimo, kosulio ar kitus negalavimus, likite namie, kreipkitės į asmens sveikatos priežiūros įstaigą, skambinkite į Karštąją koronaviruso liniją 1808.
  • Padažnėjus užsikrėtimams koronaviruso infekcija sporto klubuose, SAM rekomenduoja vyresnio amžiaus ir lėtinėmis ligomis sergantiems gyventojams įvertinti riziką ir spręsti, ar juose lankytis. Visiems lankytojams rekomenduojama išlaikyti mažiausiai dviejų metrų atstumą vieniems nuo kitų, o pasinaudojus sportiniu inventoriumi (treniruokliais, svarmenimis ir kt.) plauti arba dezinfekuoti rankas. Daugiau informacijos, kaip mažinti riziką sportuojantiems uždarose erdvėse, rasite čia: https://bit.ly/2GcsAxb

Daugiau SAM rekomendacijų rasite čia: https://bit.ly/3mSIfT3

Kontaktai:
Jei turite klausimų dėl COVID-19, skambinkite tel. 8 677 69495 arba rašykite el. paštu: covid19@lsu.lt.
Daugiau informacijos apie koronavirusą: https://nvsc.lrv.lt/lt/naujienos/visuomenei

Prevencinė medžiaga:

Skatiname visus būti atsakingus ir saugoti ne tik save, bet ir šalia esančius!