Būsimieji asmeniniai treneriai ir fizinio aktyvumo specialistai turi progą LSU įgyti tarptautinį EREPS sertifikatą

Lietuvos sporto universitetui (LSU), 2021-aisiais prisijungusiam prie Europos sveikatingumo srities profesionalų registro (The European Register of Exercise Professionals, EREPS), šiemet vėl pratęsta akreditacija dvejiems metams.

Narystė EREPS atveria puikią galimybę Pratimų, mitybos ir streso valdymo studijų programos studentams ir Treniravimo sistemų asmeninio trenerio specializacijos studentams bei Universitete vykdomų mokymų Fizinio aktyvumo specialistams įgyti tarptautinį sertifikatą.

Šiuo metu esame vienintelis universitetas Lietuvoje, prisijungęs prie EREPS. LSU vykdomi asmeninio trenerio (4 EREPS lygis) kvalifikacijos įgijimo ir tobulinimo mokymai, kuriuos baigus ir sėkmingai išlaikius egzaminą teisėtai išduodami Europos sveikatingumo pažymėjimai bei suteikiama proga registruotis EREPS. Specialistams tai atveria platesnių perspektyvų įsidarbinti Europos šalyse.

Registras yra glaudžiai susijęs su „EuropeActive“ standartų taryba, kurios viena iš misijų – kurti, viešinti ir diegti įvairių kvalifikacinių lygmenų bei specializacijų mankštinimosi specialistų Europos standartus.

EREPS yra nepriklausoma instruktorių, trenerių ir mankštos specialistų, dirbančių Europos sveikatingumo sektoriuje, registravimo sistema. Registracija šioje sistemoje rodo, kad sveikatingumo specialistas laikosi nustatytų minimalių gerosios praktikos europinių standartų ir kodekso bei įsipareigoja tobulinti savo darbo kokybę, nuolat keldamas profesinę kvalifikaciją ir taip stiprindamas Europos sveikatingumo sektoriaus profesionalumą. Be to, EREPS nariai privalo laikytis ir visų konkrečių šalies, kurioje jie dirba, įstatymų bei reikalavimų.

LSU_Certificate_2024

Žinių ir inovacijų perdavimo departamento informacija