LSU būsimiesiems studentams siūlo septynias bakalauro studijų programas

Birželio 1 d. prasidėjęs bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas truks visą vasarą. Norintieji jame dalyvauti kviečiami teikti prašymus Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje (BPIS), jungiantis per Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) tinklalapį.

Šiemet stojantiesiems Lietuvos sporto universitete (LSU)  siūlomos 7 bakalauro studijų programos: Treniravimo sistemos, Fizinis ugdymas ir sportas, Pratimai, mityba ir streso valdymas, Fizinis aktyvumas ir sveika gyvensena (Physical Activity and Lifestyle), Fizinis aktyvumas ir visuomenės sveikata, Sporto ir turizmo vadyba, Kineziterapija.

Priėmimą sudarys du etapai: pagrindinis ir papildomas.
Pagrindinio priėmimo prašymus stojantieji gali registruoti iki rugpjūčio 18 d. 12 val. Visą šį laikotarpį, atsižvelgiant į brandos egzaminų rezultatus, į prašymą įtrauktus pageidavimus galima pildyti, išbraukti, keisti jų eiliškumą, pasirinkti studijų formą ir finansavimo pobūdį. Šio etapo rezultatus stojantieji sužinos rugpjūčio 22 d. Studijų sutartis įstojusieji galės sudaryti nuo rugpjūčio 24 d. iki rugpjūčio 26 d.

Stojančiųjų į LSU Fizinio ugdymo ir sporto studijų programą motyvacijos vertinimas šiemet vyks nuo birželio 8 d. Kitaip nei anksčiau jis bus vykdomas nuotoliniu būdu ir jį sudarys viena dalis – pokalbis. Kaip ir iki šiol, pretenduoti į bet kurią ugdymo programą, kurią baigus suteikiama pedagogo kvalifikacija, gali tik teigiamą įvertinimą gavę stojantieji. Būsimiems pedagogams valstybė skirs 300 eurų stipendijas.

Pasibaigus pagrindiniam priėmimui, nuo rugpjūčio 28 d. iki rugpjūčio 31 d. norintieji galės teikti prašymus dalyvauti papildomame priėmime. Į valstybės finansuojamą studijų vietą galės pretenduoti tik pagrindinio priėmimo metu nesudarę jokios sutarties arba sudarę valstybės nefinansuojamų studijų sutartį. Šiuo laikotarpiu taip pat numatytas ir motyvacijos vertinimas tiems, kurie jame nedalyvavo pagrindinio priėmimo metu. Kvietimų studijuoti stojantieji sulauks rugsėjo 4 d.

Primename, kad stojamojo balo kartelė valstybės finansuojamoms vietoms išlaikoma tokia pat, kaip pernai – minimalus konkursinis balas stojant į universitetus turi būti ne mažesnis kaip 5,4. Abiturientai, pretenduojantys stoti į valstybės finansuojamas vietas, turi būti išlaikę bent tris brandos egzaminus: lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio kalbos (anglų, vokiečių ar prancūzų) bei matematikos. Visų jų minimali išlaikymo riba – 16 balų.

Skaičiuojamas bus ir mokomųjų dalykų metinių įvertinimų vidurkis. Į universitetus galės būti priimami stojantieji, kurių penkių privalomų mokytis dalykų metinių įvertinimų aritmetinis vidurkis, suapvalintas iki sveiko skaičiaus, bus ne mažesnis negu 7.

Daugiau informacijos apie studijas LSU: https://www.lsu.lt/priemimas-i-lsu/
Išsami informacija apie bendrąjį priėmimą: www.lamabpo.lt

Kyla klausimų dėl priėmimo į LSU?
Skambinkite tel. 8 677 69495 arba rašykite el. p. priemimas@lsu.lt

Laukiame Jūsų Lietuvos sporto universitete!

Parengta pagal LAMA BPO ir LSU informaciją