Būsimiesiems studentams – septynios bakalauro studijų programos LSU

Birželio 1 d. prasidėjęs bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas truks visą vasarą. Norintieji jame dalyvauti kviečiami teikti prašymus Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje (BPIS), jungiantis per Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) tinklalapį.

Universitetas siūlo specializuotas, sporto mokslu grįstas studijas, tad džiaugiamės, kad per pirmąjį Bendrojo priėmimo į aukštąsias mokyklas etapą, abituriantai rinkosi visas siūlomas studijų programas.

Šiemet stojantiesiems Lietuvos sporto universitete (LSU)  yra siūlomos 7 bakalauro studijų programos:Treniravimo sistemos, Fizinis ugdymas ir sportas, Pratimai, mityba ir streso valdymas, Fizinis aktyvumas ir sveika gyvensena (Physical Activity and Lifestyle), Fizinis aktyvumas ir visuomenės sveikata, Sporto ir turizmo vadyba irKineziterapija.

Nuo rugpjūčio 28 d. iki rugpjūčio 31 d. norintieji gali teikti prašymus dalyvauti papildomame priėmime. Į valstybės finansuojamą studijų vietą galės pretenduoti tik pagrindinio priėmimo metu nesudarę jokios sutarties arba sudarę valstybės nefinansuojamų studijų sutartį. Šiuo laikotarpiu taip pat numatytas ir motyvacijos vertinimas tiems, kurie jame nedalyvavo pagrindinio priėmimo metu. Kvietimų studijuoti stojantieji sulauks rugsėjo 4 d.

Primename, kad stojamojo balo kartelė valstybės finansuojamoms vietoms išlaikoma tokia pat, kaip pernai – minimalus konkursinis balas stojant į universitetus turi būti ne mažesnis kaip 5,4. Abiturientai, pretenduojantys stoti į valstybės finansuojamas vietas, turi būti išlaikę bent tris brandos egzaminus: lietuvių kalbos ir literatūros, užsienio kalbos (anglų, vokiečių ar prancūzų) bei matematikos. Visų jų minimali išlaikymo riba – 16 balų.

Skaičiuojamas bus ir mokomųjų dalykų metinių įvertinimų vidurkis. Į universitetus galės būti priimami stojantieji, kurių penkių privalomų mokytis dalykų metinių įvertinimų aritmetinis vidurkis, suapvalintas iki sveiko skaičiaus, bus ne mažesnis negu 7.

Daugiau informacijos apie studijas LSU: https://www.lsu.lt/priemimas-i-lsu/
Išsami informacija apie bendrąjį priėmimą: www.lamabpo.lt

Kyla klausimų dėl priėmimo į LSU?
Skambinkite tel. 8 677 69495 arba rašykite el. p. priemimas@lsu.lt

Laukiame Jūsų Lietuvos sporto universitete!

Parengta pagal LAMA BPO ir LSU informaciją