Prisijunkite prie profesionalių tyrėjų bei sveikatos ugdytojų komandos!

Fizinio aktyvumo ir visuomenės sveikatos II pakopos absolventai turi galimybę pasirinkti vieną patraukliausių ateities profesijų. Gyvenimas dinamiškai keičiasi, todėl žmogaus sveikata patiria vis daugiau išbandymų: nuo psichosocialinio streso iki užterštumo. Padariniai kelia vis didesnį nerimą – Europoje mirtingumas nuo lėtinių neinfekcinių ligų yra vienas didžiausių pasaulyje, o problemoms spręsti trūksta visuomenės sveikatos specialistų. Nedidelis fizinis aktyvumas yra vienas iš svarbių rizikos veiksnių, kuris lemia priešlaikinę mirtį. Mokslinių tyrimų duomenimis, Lietuvos gyventojų fizinis aktyvumas yra nepakankamas, o net apie 30-40 proc.  vidutinio ir pagyvenusio amžiaus žmonių yra nutukę. Šių ligų prevencijai skiriama per mažai dėmesio ir ypatingai trūksta kvalifikuotų specialistų, kurie parengtų ir taikytų prevencines sveikatinimo programas.

 

Kuo išskirtinė ši programa?

Studijų metu suteikiamos mokslininko - tyrėjo žinios, kurios padės suprasti fizinio aktyvumo ir sveikatos ryšius fiziologiškai, supažindinama su įvairaus amžiaus žmonių grupių fizinio aktyvumo vertinimo ir stebėsenos metodais ir ryšiais su sveikatos rodikliais, ypatingas dėmesys skiriamas fizinio aktyvumo propagavimui, sveiko gyvenimo būdo palaikymo projektų rengimui ir įgyvendinimui.

 

Studijų programoje dėsto geriausi tarptautinio lygmens mokslininkai, tiriantys sveikatos ir fizinio aktyvumo problemas. Stojantiesiems su aukščiausiais balais skiriamos valstybės finansuojamos vietos, taip pat yra galimybė studijuoti savo lėšomis. Stojantiesiems, jei yra baigę universitetines bakalauro studijas, suteikiama galimybė studijuoti be išlyginamųjų studijų.

 

Jūs jau turite universitetinį išsilavinimą? Dirbate darbą, kuriame neatrandate savęs? Intensyviai sportuojate, domitės sveika gyvensena ir mityba? Nebijote naujų iššūkių? Siūlome rinktis Fizinio aktyvumo ir visuomenės sveikatos II pakopos studijas ir prisijungti prie profesionalių tyrėjų bei sveikatos ugdytojų komandos!

 

Daugiau apie studijų programą