Lietuvos kineziterapijos ištakos – mūsų universitete

Kineziterapeuto profesijai reikia rengtis ne vienerius metus, o teorines ir praktines žinias kaupti kruopščiai. Kineziterapeutai praktikoje susiduria ne tik su skirtingais žmonėmis, bet ir su įvairiais sveikatos sutrikimais bei ligomis. Šios profesijos žinių pagrindas yra judesių mokslas.

 

Kuo išskirtiniai mūsų studentai? Jie yra iniciatyvūs, sportiški ir energingi, nuolat gilina žinias ir socialinius įgūdžius, dirba su žmonėmis, o studijų metu praktikos įgyja dirbdami su realiais pacientais. Studentai drausmingi, studijuoja medicinos disciplinas.

 

LSU kineziterapijos studijų programa gerai žinoma visoje Lietuvoje. Kiekvienoje šalies gydymo įstaigoje dirba Universiteto absolventai. Mūsų universitetas pirmasis Lietuvoje pradėjo rengti gydomosios mankštos specialistus, kurie atgavus nepriklausomybę pervadinti kineziterapeutais.

 

Programoje dėsto aukščiausio lygmens  specialistai, kurie savo žiniomis dalijasi  tarptautinėse mokslinėse konferencijose ir seminaruose, o jų straipsniai spausdinami tarptautiniuose žurnaluose.

 

Mes siūlome inovatyvias, praktika grįstas studijas, galimybę dalyvauti Studentų mokslinės draugijos veikloje, atlikti tyrimus universiteto laboratorijose. Studentai praktiką gali atlikti daugiau kaip 30 klinikinės praktikos vietų visoje Lietuvoje, kur klinikiniai instruktoriai perteikia savo patyrimą ir žinias.   Būsimiesiems kineziterapeutams suteikiama galimybė dalyvauti Europos kineziterapetus ruošiančių aukštųjų mokyklų tinklo veikloje. Bakalauro studijų absolventai studijas gali tęsti  II pakopos kineziterapijos studijų programoje.  

 

Daugiau apie studijų programą