SELL studentų žaidynes kartu su pasaulio čempionu A. Gudžiumi laimėjo LSU

Lietuvos sporto universiteto (LSU) atstovai laimėjo Tartu (Estija) vykusias 34-asias SELL žaidynes. LSU studentai iškovojo 39 medalius, o  pasaulio čempionas, LSU studentas Andrius Gudžius tapo SELL žaidynių rekordininku nusviedęs diską 69.13 m.

SELL žaidynėse LSU lengvaatlečiai iškovojo 17  (7 aukso, 6 sidabro, 4 bronzos), dziudo meistrai – 9 (3 aukso, 1 sidabro, 5 bronzos), plaukikai – 8 (1 aukso, 3 sidabro, 4 bronzos), graikų-romėnų imtynininkai – 4 (3 sidabro, 1 bronzos) medalius. Jėgos trikovės varžybose LSU studentė tapo vicečempione, o merginų ir vaikinų tinklinio komandos užėmė 6 vietas.