Seminaras studentams „Minties lauko terapija. Greitas būdas atsikratyti nerimo, streso ir baimės“

  Vasario 21 d. (trečiadienį) 14.00-16.00 val. LSU studentams vyks nemokamas seminaras „Minties lauko terapija. Greitas būdas atsikratyti nerimo, streso ir baimės“.

  „Minties lauko terapija“ – ne hipnozė, ne minčių nukreipimas ir ne placebo. Šis metodas oficialiai pripažintas Didžiojoje Britanijoje, Kosove, Japonijoje. Tai yra nesudėtinga emocijų nuraminimo technika, paremta akupunktūros ir akupresūros principais. Ji dažnai SUVEIKIA, KAI NIEKAS KITAS NEBEVEIKIA. Būdingi terapijos bruožai – itin greitas poveikis, visiškas saugumas ir paprastumas. Jos gali išmokti kiekvienas. Problemai tereikia skirti vos porą minučių.

  Seminarą ves sertifikuota TFT-ADV aukščiausios kvalifikacijos specialistė Rasa Židonienė, terapijos mokiusis iš jos autoriaus Dr. Rodžerio Kalahano (Dr. Roger Callahan) ir jo bendradarbės bei sutuoktinės Džoanos Kalahan (Joanne Callahan).

 Dalyviams bus išduotos KKPC pažymos. Seminaro vieta bus paskelbta vasario 20 d. Registruotis iki vasario 15 d. užpildant anketą. Ją rasite paspaudę šią nuorodą: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=s4NfKyChPUCH6onjSR2HPEk7fFQ629JPnveUJWxTSaRUQ1RNUjlNWTEyNUQ4QkhYMTM5QjNJVjFUUy4u