Mentorystės programa

Mieli akademinės bendruomenės nariai, socialiniai partneriai, Alumnai, universiteto administracijos darbuotojai,

Pradedame įgyvendinti mentorystės programą, kurios tikslas – universitete skatinti bendruomeniškumo, savanorystės, socialinio jautrumo plėtrą, gerinti studijų ir mokslo vienovę bei plėsti į studentą orientuotas studijas. Siekiame sukurti platformą, kurioje visi vieni kitus lengviau rastume, ir šiame greitai besikeičiančiame gyvenimo greitkelyje vieni kitiems galėtume suteikti vertingų patarimų.

Kviečiame tapti studijų, mokslinių tyrimų, karjeros ir verslumo, pradžios (kviečiami studentai), studentų su specialiaisiais poreikiais bei šiuolaikinio dėstymo mentoriais.

Mentoriais gali tapti bet kas, turintis vertingos patirties, mentorius turi būti pasiekiamas, turėti laiko, lengvai bendrauti ir norėti dalintis savo žiniomis bet kurioje iš išvardintų sričių. Kas žino, gal mentorystės programa kažkam padės susirasti vertingą darbuotoją, įžvelgti dar nepastebėtas galimybes įsidarbinimui, o kažkam padės atlikti vertingą mokslinį tyrimą, padidinti dėstymo kokybę, padės susidoroti su studijose ir gyvenime kylančiomis problemomis.

Kviečiame užpildyti žemiau pateiktą formą ir tapti LSU mentoriumi.

Spauskite Čia