LSU sportininkų kandidatų sąrašas į 2015 metų geriausiąjį 10-tuką

Kviečiame balsuoti ir išrinkti geriausią 2015 metų LSU sportininkų 10-tuką. Balsavimas vyks TIK šią savaitę!

 

 

LSU sportininkų-kandidatų sąrašas į 2015 metų geriausiąjį  10-tuką

 

 

Pavardė, vardas

Treneris

Sporto šaka

Pasiekimai

1

Auželytė Evelina

A. Stanislovaitis

Lengvoji atletika

LLAF taurė - 1 vieta (daugiakovė),

Lietuvos žiemos čempionatas ir jaunimo pirmenybės - 1 vieta,                                                          

Kauno m. čempionatas - 2 x2 vietos,                                                

LLAF atviros varžybos, sporto klubų žiemos taurės varžybos - 4 vieta,

Kauno m. čempionatas ir jaunimo pirmenybės - 2 vieta,           

„European Combined Events Cup 2nd League“ - 18 vieta.

 

 

2

Balčiūnaitė Eglė

A. Kitanov

Lengvoji atletika

Pasaulio vasaros Universiada - 4 vieta,                                                   

Europos lengvosios atletikos čempionų klubų taurė 2 x 1 vietos,               Lietuvos uždarų patalpų čempionatas - 1 vieta,                                

LLAF taurė (Lietuvos lengvosios atletikos federacija) - 1 ir 3 vietos,

„Kuldigas Katrinas kauss“ - 1 vieta.

 

 

3

Beresna Edvinas

N. Sabaliauskienė

Lengvoji atletika

Lietuvos jaunimo čempionatas 2 vieta.

         

4

Bernotas Juozas

G. Bernotas

Buriavimas

Pasaulio buriavimo taurė - 7 vieta,                                              

Pasaulio RSX reitinge - 11 vieta,                                                 

Olimpinės rinktinės narys.

 

 

5

Brūverė Milda

R. Linkauskas

Jėgos trikovė

Europos jaunių ir jaunimo  čempionatas - 3 vieta,

Europos suaugusiųjų, jaunimo ir jaunių jėgos čempionatas - 1 vieta (Jaunimo tarpe).

 

 

6

Deliautaitė Karolina

A. Stanislovaitis

Lengvoji atletika

Pasaulio vasaros Universiada - 20 vieta,                                        

Lietuvos uždarų patalpų čempionatas - 2 vieta,                                

Latvijos prezidento taurės varžybos ir Baltijos šalių mačas - 2 x 1 vietos, Lietuvos čempionatas - 2 vieta,

LLAF taurė (Lietuvos lengvosios atletikos federacija) - 3 vieta.

 

 

7

Gedutytė Renalda

 L. Dudėnienė

Dziudo

Europos taurė 1 vieta, LČ 1 vieta,                                                    

SELL Žaidynės 1 vieta.

 

 

8

Grinčikaitė-Samuolė Lina

E. Norvilas

Lengvoji atletika

Pasaulio vasaros Universiada - 4 vieta,                                          

Lietuvos uždarų patalpų čempionatas - 1 vieta,                                

Lietuvos čempionatas - 1 vieta,                                                    

Europos lengvosios atletikos čempionų klubų taurė - 3 x 1 vietos,      

LLAF taurė (Lietuvos lengvosios atletikos federacija) - 2 x 1 vietos,

„Kuldigas Katrinas kauss“ - 1 vieta.

 

 

9

Gudžius Andrius

V. Kidykas

Lengvoji atletika

Pasaulio vasaros Universiada - 3 vieta,                                                           Europos žiemos metimų taurė - 2 vieta,                                                    

Europos lengvosios atletikos čempionų klubų taurė - 2 vieta,          

Latvijos prezidento taurės varžybos ir Baltijos šalių mačas - 1 vieta,

Lietuvos čempionatas - 2 vieta,

LLAF taurė (Lietuvos lengvosios atletikos federacija) - 1 vieta.

 

 

10

Gvildytė Teklė Emilija

P. Mockus, A. Sidaravičienė

Orientavimosi sportas

Lietuvos čempionatas, sprintas - 2 vieta,                                        

Lietuvos čempionatas, vidutinė distancija - 2 vieta,                                         

Lietuvos čempionatas, labai ilga distancija - 1 vieta,                                               

Lietuvos čempionatas, ilga distancija - 5 vieta,                                                     

Pasaulio kariškių orientavimosi čempionatas - 3 vieta (estafetės),   

Pasaulio kariškių orientavimosi čempionatas, vidutinė distancija - 15 vieta. 

 

 

11

Inta Rimantas  

A. Šakinskas

Svarsčių kilnojimas

LMOF svarsčių kilnojimo finalinėse varžybose laimėta 2 vieta,       

Svarčių kilnojimo tarpzoninėse varžybose - 1 vieta,         

LMOF kaimo vietovių mokyklų svarsčių kilnojimo finalinėse varžybose iškovota komandinė 2 vieta,                                                         

LMOF kaimo vietovių mokyklų svarsčių kilnojimo finalinėse varžybose laimėta 1 vieta,                                                                                    

III atvirame LSKF ilgo ciklo čempionate, jaunimo grupėje, svorio kat. iki 78 kg - 2 vieta,                                                                   

XVII atvirame LSKF dvikovės čempionate, jaunimo amžiaus grupėje, svorio kat. iki 78 kg iškovota 2 vieta,                                       

XVII atvirame LSKF dvikovės čempionate, suaugusiųjų amžiaus grupėje, svorio kat. iki 78 kg iškovota 3 vieta,                                    

XVII atvirame LSKF dvikovės čempionate, estafetės rungtyje laimėta 2 vieta,     Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajoninėse virvės traukimo varžybose laimėta 1 vieta.                                                                         

Išlaikytas Lietuvos kūno kultūros aukso su ąžuolo vainiku ženklo normatyvas elito dilpomu.                                                            

Atviros svarsčių kilnojimo varžybos „Sūduvos taurė 2015“ - 1 vieta,                   Atviros svarsčių kilnojimo varžybos „Sūduvos taurė 2015“ estafetės rungtyje - 3 vieta,                                                             

Lietuvos Kariuomenės svarsčių kilnojimo čempionate užimta 2 vieta. 

LSKF narys, dalyvausiantis Pasaulio čempionate Airijoje.

 

 

12

Jasiūnaitė Liveta

T. Nekrošaitė

Lengvoji atletika

Europos jaunimo iki 23 metų lengvosios atletikos čempionatas - 3 vieta, Latvijos prezidento taurės varžybos ir Baltijos šalių mačas - 4 vieta,

Lietuvos čempionatas - 2 vieta,

LLAF taurė (Lietuvos lengvosios atletikos federacija) - 2 vieta.

 

 

13

Kiškel Diana

 L. Dudėnienė

Dziudo

Europos taurė - 5 vieta,                                                                          

Lietuvos čemponatas - 1 vieta,                                                          

SELL žaidynės - 1 vieta.

 

 

14

Klišytė Gintarė

 L. Dudėnienė

Dziudo / Sambo

Europos sambo čempionatas - 3 vieta,                                                           Europos Sąjungos šalių čempionatas - 2 vieta,                                                                                      

Lietuvos sambo čempionatas - 2 vieta,                                                

 Lietuvos dziudo čempionatas - 3 vieta.

 

 

15

Klokovas Andrejus

K. Vitkauskas, P. Vinciūnas

Dziudo

Europos taurė  - 2 vieta,

         

16

Kuzmickas Tomas

V. Bogomolovas

Sportinė gimnastika

2015 m. įvykdė Olimpinį normatyvą ir iškovojo kelialapį į Olimpines žaidynes. Yra sportinės gimnastikos Olimpinės rinktinės kandidatas.
2015 m. spalio 28 d. Škotijoje Pasaulio sportinės gimnastikos čempionate daugiakovėje iš 276 dalyvių buvo 69-tas.
2015 m. Kroatijoje Pasaulio taurės etape atlikdamas laisvuosius pratimus pateko į finalą, kuriame užėmė 6-tą vietą.
2015 m. Europos sportinės gimnastikos čempionate Prancūzijoje pateko į daugiakovės finalą.

 

 

17

Pakenytė Santa

P. Vinciūnas, S. Kulikauskas

Dziudo / Sambo

Pasaulio vasaros Universiada - 3 vieta,                                                 

 IJF „Grand Slam“  turnyras - 2 vieta,                                          

Lietuvos čempionatas - 2 vieta.

 

 

18

Sereikaitė Agnė

 

Greitasis čiužimas

Pasaulio  žiemos Universiada - 3 vieta,                                       

Pasaulio čempionatas - 7  vieta.

         

19

Stanionis Eimantas

V. Bružas

Boksas

Europos čempionatas - 1 vieta,                                                            

Lietuvos čempionatas - 1 vieta,                                                    

Pasaulio bokso čempionatas - 5 vieta.

 

 

20

Valavičius Mantas

V. Bružas

Boksas

Europos žaidynės - 5 vieta,                                                                       

Lietuvos čempionatas - 1 vieta,                                                              

Pasaulio bokso čempionatas - 17 vieta,                                                        Europos bokso čempionatas - 9 vieta.

 

21

Venčkauskaitė Gintarė

 

Penkiakovė

Pasaulio taurės II etapas - 4 vieta,                                                 

Lietuvos čempionatas - 1 vieta.

         

22

Vištartaitė Donata

M. Masiulionis, K. Keblys, G. Postiglione

Irklavimas, W2x

Pasaulio vasaros Universiada - 1 vieta,                                                

Pasaulio čempionatas - 5 vieta,                                                   

Europos čempionatas - 2 vieta,                                                            

„Gintarinių irklų regata“ - 1 vieta.

 

 

LSU komandų  sąrašas į 2015 metų geriausiąją komandą

 

 

Komanda

Treneris

Pasiekimai

1

Tinklinis (vaikinai)

A. Gavorka

2015 m. SELL  žaidynės - 2 vieta,                                                                                     

Respublikos studentų tinklinio lyga 5-6 v. (salės tinklinis),                                            

Respublikos studentų tinklinio lyga - 3 v. (paplūdimio tinklinis).

2

Tinklinis (merginos)

J. Simanavičienė

2015 m. SELL  žaidynės - 2 vieta,                                                                                                                Respublikos tinklinio studentų lyga – 2 vieta,                                                                                        

Lietuvos moterų tinklinio čempionatas – 3 vieta.

3

Krepšinis (vaikinai)

E. Nickus, L. Eglinskas

LSKL I vaikinų grupė - 2 vieta,
2015 m. SELL žaidynės - 2 vieta,

4

Krepšinis (merginos)

R. Kreivytė

SELL žaidynės - I vieta,                                                                                                                             LSKL (Lietuvos studentų krepšinio lyga) - II vieta,

NMKL (Nacionalinė moterų krepšinio lyga) - II vieta,
KKML (Kauno miesto lyga) - I vieta.

5

Rankinis

J. Ališauskas

Lietuvos studentų čempionatas - 1 vieta,                                                                                     

Lietuvos 1 Lygos čempionatas - 1 vieta,                                                                                                  

KARF čempionatas - 2 vieta,                                                                                                         

Kauno mero taurė - 2 vieta.

6

Futbolas (vaikinai)

M. Bezykornovas, E. Utyra

Lietuvos studentų futbolo lyga - 6 vieta,                                                                                   

Lietuvos studentų salės futbolo lyga - 1 vieta,                                                                                         

Studenų europos žaidynės - 11 vieta (futsal),                                                                                     

Lietuvos A lyga - 7 vieta (futsal).

7

Futbolas (merginos)

I. Siliūnienė

2015 m. SELL žaidynės - 2 vieta,                                                                                                             

Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionate - 2 vieta,                                                                       

Vasario 16-osios moterų futbolo turnyras - 2 vieta,                                                                  

Lietuvos moterų futbolo uždarų patalpų A lygos čempionate - 2 vieta.

8

Aerobinė gimnastika

J. Matuzevičienė

 2015 m. SELL žaidynės: penketas - 1 vieta, trejetas - 3 vieta,                                                                                                     

2014 m. Lietuvos Respublikos Taurės Varžybos - penketas 1 vieta,                                                      ,,Klaipėda Open 2014‘‘ - penketas 1 vieta,                                                                                               

 ,,Czeekh Open 2015‘‘ - penketas 2 vieta,                                                                                             

Lietuvos Respublikos Čempionatas - penketas 1 vieta,                                                                   

Visaginas Open 2015“ - trejetas 1 vieta.

9

Regbis

P. Zubavičius

SELL studentų žaidynės (regbis) – 3 vieta,
Lietuvos universitetų čempionato pirmenybės – 2 vieta.

 

Pasirinkite 10 iš 22 kandidatų. Laukelyje įrašykite parinktą vietą ir geriausią komandą: