Šiandien minima Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena

    Knyga – žmogaus sukurtas turtas žmogui. Kiekvienam iš mūsų: ir aktyviam, ir pasyviam, ir sumaniam, ir abejingam, ir tobulėjančiam, ir patenkintam tuo, kas yra. Knyga – tai žinių, minčių ir mokslo labirintas, kuris vilioja mus ieškoti galimybių žengti į pažinimą, išsivaduoti iš abejonių. Rinkdamasis knygą, vartydamas ją, skaitydamas, jau esi sukurtojo pasaulio dalelė, tampi istorijos, nuotykio ar jausmo tęsiniu.

   ,,Yra knygų, kurios tik paragautinos, yra tokių, kurias geriausia praryti, ir tik nedaugelį – sukramtyti bei suvirškinti“, – teigia anglų filosofas ir eseistas F. Bekonas.

   Per paskutinį dvidešimtmetį Lietuvos sporto universiteto autoriai išleido daugiau nei trijų šimtų pavadinimų knygų (20 monografijų, 33 vadovėlius, 118 studijų knygų, 139 metodines priemones). Universiteto dėstytojai yra apie dvidešimties leidinių, kurių leidėjai – tarptautinės organizacijos arba kitos Lietuvos institucijos, bendraautoriai.

   Kai kuriuos leidinius galite rasti LSU e-knygyne (interneto prieiga http://emokymas.lsu.lt). Elektroniniame knygyne studijų knygos pateiktos elektronine forma (dažniausiai PDF formatu ir suglaudintos į ZIP formatą). Tad kviečiame dažniau lankytis e-knygyne ir LSU bibliotekoje.

   Pastarųjų metų LSU autorių knygų galite įsigyti Universiteto mokomajame korpuse, 305 kabinete (Perkūno al. 3a).

 

   Sveikiname Universiteto knygų autorius su Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena, linkime naujų kūrybingų idėjų ir neišsenkamos energijos!

 

Rinkodaros ir leidybos centras