LSU aktyvi vasara

LSU yra svarbus sporto mokslo centras, kūno kultūros ir sporto vertybių bei tradicijų puoselėtojas. Mūsų Universitete rengiami ne tik kūno kultūros mokytojai, sporto šakų treneriai, kineziterapeutai, sporto vadybininkai, taikomosios fizinės veiklos, sporto ir rekreacijos specialistai, bet ir visuomenės sveikatos specialistai bei sveikos gyvensenos konsultantavimo profesionalai.

 

Šių specialistų poreikis nuolat didėja, nes dėl pasyvios gyvensenos prastėja visų amžiaus grupių žmonių gyvenimo kokybė ir sveikata. Tad visus norinčiuosius sveikai ir džiaugsmingai gyventi raginame būti fiziškai aktyvius. Vienas iš būdų – prisijungti prie VU organizuojamo Universitetų vasaros iššūkio (2017 m. birželio 1–rugpjūčio 31 d.). Dalyvauti šiame tarptautiniame tarpuniversitetiniame žaidime kviečiame visą Universiteto bendruomenę: studentus, dėstytojus, mokslininkus, administracijos ir kitus darbuotojus.

 

 

 Prisijunk prie Facebook grupės „LSU aktyvi vasara“. Grupę rasite paspaudę nuorodą: https://www.facebook.com/groups/462056560797720/